Józefosław ul. Urocza 14 508 321 328 agnieszkalew@op.pl Pon-Pt : 8:00 - 19:00
baner_18.jpg

mgr Izabela Mulak - psycholog, terapeuta, pedagog. – absolwentka Wydziału Psychologii SWPS Uniwersytetu Humanistyczno - Społecznego oraz podyplomowych studiów Psychologia Pozytywna w Edukacji i w Wychowaniu. Dodatkowo ukończone  studia podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne dla Psychologów. W Ośrodku Sukces zdobyła certyfikat terapeuty Treningu Umiejętności Społecznych. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego
w nurcie poznawczo-behawioralnym. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas stażu w prywatnych placówkach oświatowych,
w przedszkolach i szkołach oraz poradniach pedagogicznych.

Wspiera terapeutycznie dzieci doświadczające zaburzeń neurorozwojowych (spektrum autyzmu, ADHD). Pomaga dzieciom mającym problemy z niską samooceną, zaburzeniami uwagi i koncentracji, labilnością emocjonalną, lękami, fobią społeczną, mutyzmem.

W swojej pracy kieruje się uważnością na potrzeby dzieci oraz szacunkiem dla ich indywidualnej ścieżki rozwoju. Pomaga rodzicom zrozumieć sposób funkcjonowania ich dzieci oraz wypracowuje podejście niezbędne do budowania dobrej relacji z nimi. Skupia się na rozpoznaniu mocnych stron i w oparciu o nie buduję wspólnie z dzieckiem potrzebne mu umiejętności.