Józefosław ul. Urocza 14 508 321 328 agnieszkalew@op.pl Pon-Pt : 8:00 - 19:00
baner_18.jpg

Zapisy na zajęcia na rok 2023/2024 już trwają.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Zadzwoń:  508- 321-328  lub wyślij SMS

Zapraszamy także do kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Centrum ELEPHANT w godzinach porannych i dopołudniowych zaprasza na zajęcia indywidualne z integracji sensorycznej dzieci od lat 2.
Zajęcia mają charakter profilaktyczny, a dzieci mogą być przyjmowane bez diagnozy.

Zajęcia są prowadzone z myślą o dzieciach, które jeszcze ćwiczą swoje umiejętności w zakresie ruchu i przemieszczania się, mowy oraz jej rozumienia, dotyku i eksploracji otoczenia oraz interesują się otoczeniem i są ciekawe świata.

Poprzez kontakt ze światem sensomotorycznym na sali ćwiczeń  możemy pozytywnie wpłynąć na rozwój dziecka, wzmocnić jego dojrzałość i wyeliminować problemy i trudności związane z codziennym funkcjonowaniem na danym etapie jego rozwoju.

Poprzez zabawę i odpowiednio dobrane pomoce pedagogiczne można ćwiczyć, rozwijać i podążać za wymaganiami i zdolnościami wszystkich dzieci!

Doświadczeni terapeuci pomogą wprowadzić dziecko w świat sensoryczny, zapewniając bezpieczne otoczenie, zabawę dostosowaną do potrzeb i jego możliwości oraz niezliczoną ilość wrażeń pobudzających zmysły dziecka!